Drift - Om te dansen

21,137 likes

DRIFT IS OM TE DANSEN

Drift houdt zich bezig met de ontwikkeling en realisatie van culturele (dans) concepten waar met een combinatie van muziek, kunst en cultuur mensen samen worden gebracht (om te dansen).

Contactgegevens

[email protected]

http://www.driftfestival.nl

https://www.facebook.com/driftomtedansen/

Winselingseweg 42, 6541 AH Nijmegen, Netherlands

Upcoming Drift - Om te dansen events

HERFSTDRIFT FESTIVAL 2014

3,847 going

Nijmegen, Netherlands

Starting: Saturday, 29 November, 13:00

Ending: Sunday, 30 November, 00:00

HERFSTDRIFT FESTIVAL - SOLD OUT!

2,933 going

Nijmegen, Netherlands

Starting: Saturday, 30 November, 13:00

Ending: Saturday, 30 November, 23:45

DRIFT WITTE DONDERDAG LAATSTE 150 KAARTEN AAN DE DEUR

1,637 going

Nijmegen, Netherlands

Starting: Thursday, 2 April, 23:00

Ending: Wednesday, 30 November, 00:00

WALK ON - 7 NIGHTS OF MOVEMENT

951 going

Nijmegen, Netherlands

Starting: Saturday, 12 July, 00:00

Ending: Friday, 18 July, 06:00

UITVERKOCHT - DRIFT - TOT DE LAATSTE SNIK

873 going

Nijmegen, Netherlands

Starting: Thursday, 26 June, 23:00

Ending: Friday, 27 June, 06:00

DRIFT 12 JAAR - invites Jeff Mills, Tripeo (live), Tom Liem

857 going

Nijmegen, Netherlands

Starting: Saturday, 27 September, 23:00

Ending: Sunday, 28 September, 06:00

DRIFT 12 JAAR - invites ART DEPARTMENT, Satori (live), Diskonnekted

636 going

Nijmegen, Netherlands

Starting: Thursday, 25 September, 23:00

Ending: Friday, 26 September, 06:00

DRIFT NIEUWJAAR - MINILOGUE (3hr live set) - DVS1 - DELTA FUNKTIONEN

609 going

Nijmegen, Netherlands

Starting: Wednesday, 1 January, 16:00

Ending: Thursday, 2 January, 04:00

NACHTDRIFT w MOVE D (3hr set) + 030303 + EMILIO BESTEVEZ

360 going

Nijmegen, Netherlands

Starting: Saturday, 29 November, 23:55

Ending: Sunday, 30 November, 06:00

DRIFT INSTORE PREMIUM SUPPLY

41 going

Nijmegen, Netherlands

Starting: Sunday, 29 December, 16:00

Ending: Sunday, 29 December, 18:00